The Dragon Run 19

Leaderboard
Bib Rank Name Time Group Last Location
1 1 Cory Hill Surfski Male 01:24:15 Finish
2 2 Jackson Collins Surfski Male 01:25:09 Finish
3 3 Kenny Rice Surfski Male 01:25:34 Finish
4 4 Mackenzie Hynard Surfski Male 01:25:52 Finish
5 5 Nicholas Notten Surfski Male 01:26:31 Finish
6 6 Joshua Fenn Surfski Male 01:26:41 Finish
7 7 Austin Kieffer Surfski Male 01:26:44 Finish
8 8 Sean Rice Surfski Male 01:27:15 Finish
9 9 Noah Havard Surfski Male 01:29:39 Finish
10 10 Oscar Jones Surfski Male 01:30:23 Finish
11 11 Shannon Eckstein Surfski Male 01:31:16 Finish
12 12 Cade Barnes Surfski Male 01:31:19 Finish
13 13 Valentin Henot Surfski Male 01:32:51 Finish
14 14 Sam Djodan Surfski Male 01:32:52 Finish
15 15 Danielle McKenzie Surfski Female 01:34:59 Finish
16 16 Tom Ashley Surfski Male 01:36:01 Finish
17 17 Hayley Nixon Surfski Female 01:37:16 Finish
18 18 Teneale Hatton Surfski Female 01:37:17 Finish
19 19 Tupuria King OC1 Male 01:38:18 Finish
20 20 Rachel Clarke Surfski Female 01:38:37 Finish
21 21 Karel Tresnak Jr OC1 Male 01:38:50 Finish
22 22 Andrew Watts Surfski Male 01:39:54 Finish
23 23 Jenna Ward Surfski Female 01:42:26 Finish
24 24 Michael McKeogh Surfski Male 01:43:28 Finish
25 25 Hong Kong / Hawaii Surfski Double Men 01:43:56 Finish
26 26 Nicole Birkett Surfski Female 01:44:39 Finish
27 27 Robert Wall Surfski Male 01:44:55 Finish
28 28 LBC Double Surfski Double Mixed 01:45:08 Finish
29 29 SHUN SHIRAHATA Surfski Male 01:45:52 Finish
30 30 Arkadii Petc Surfski Double Men 01:46:56 Finish
31 31 Bibimbap Surfski Double Men 01:47:51 Finish
32 32 Adrian Horsfield OC1 Male 01:49:30 Finish
33 33 Bruno Neukirch Surfski Male 01:49:45 Finish
34 34 Chathura Vishwanath Vishwanath Surfski Male 01:50:15 Finish
35 35 Team Enya OC2 Male 01:50:45 Finish
36 36 Jim Foti OC1 Male 01:50:57 Finish
37 37 Uli Gwinner Surfski Male 01:51:35 Finish
38 38 Jane Smith Surfski Double Mixed 01:52:10 Finish
39 39 Craig Nortje Surfski Male 01:52:25 Finish
40 40 SERGEI TOVKAN OC1 Male 01:53:47 Finish
41 41 Robert Stevenson Surfski Male 01:54:29 Finish
42 42 John Goller OC1 Male 01:54:36 Finish
43 43 Tsz Chung Cheung Surfski Male 01:54:56 Finish
44 44 Jack Seymour OC1 Male 01:55:25 Finish
45 45 Cameron Jacome OC1 Male 01:56:03 Finish
46 46 Andy Cummings OC1 Male 01:56:18 Finish
47 47 Daryl Remmler Surfski Male 01:56:26 Finish
48 48 Iwona Gancarz Surfski Female 01:56:59 Finish
49 49 Melanie Keppler Surfski Female 01:58:12 Finish
50 50 Stracomer Queen Surfski Double Men 01:58:36 Finish
51 51 Ku Kia'i Mauna OC2 Female 01:58:50 Finish
52 52 Alex De Miranda OC1 Male 01:58:53 Finish
53 53 Nick Scott OC1 Male 01:59:04 Finish
54 54 Billy Balding OC1 Male 01:59:06 Finish
55 55 Thomas Xenophon Gladstone Gladstone Surfski Male 02:00:16 Finish
56 56 Pietro Poma Surfski Male 02:00:50 Finish
57 57 TUIMANA TEAM TAHO’E OC1 Male 02:00:52 Finish
58 58 Igor Gavrilov OC1 Male 02:03:03 Finish
59 59 Jeremy Young OC1 Male 02:05:01 Finish
60 60 James Williamson OC1 Male 02:05:15 Finish
61 61 Anna Mathisen OC1 Female 02:06:14 Finish
62 62 Warren Warner Surfski Male 02:06:52 Finish
63 63 Alex Quaas Surfski Male 02:07:04 Finish
64 64 François Brassard OC1 Male 02:07:05 Finish
65 65 Claudia Ann Tarr Surfski Female 02:07:06 Finish
66 66 Jess King OC1 Female 02:07:32 Finish
67 67 Benny Chan OC1 Male 02:07:36 Finish
68 68 Bodo Lenitschek OC1 Male 02:08:14 Finish
69 69 Aulani Hall OC1 Female 02:08:34 Finish
70 70 Leonardo Almeida OC1 Male 02:08:36 Finish
71 71 John Mclennan OC1 Male 02:08:56 Finish
72 72 Ritchie Bent Surfski Double Men 02:09:26 Finish
73 73 Derek Mabbott OC1 Male 02:09:37 Finish
74 74 Kwok Zu Lim OC1 Male 02:09:56 Finish
75 75 Yury Ryabinin OC1 Male 02:10:01 Finish
76 76 Inigo Sanchez Arrotegui Arrotegui OC1 Male 02:10:19 Finish
77 77 Daniele Ferraretto OC1 Male 02:10:39 Finish
78 78 Tony Mitchell Surfski Male 02:11:19 Finish
79 79 Oceanswell OC2 Male 02:11:29 Finish
80 80 Marcelo Rosas OC1 Male 02:12:14 Finish
81 81 Greg Pittams OC1 Male 02:12:34 Finish
82 82 Brian Bigos OC1 Male 02:13:00 Finish
83 83 Ryan Lopes OC1 Male 02:13:02 Finish
84 84 Jason Daborn OC1 Male 02:13:14 Finish
85 85 Francesca Zino Roper OC1 Female 02:13:36 Finish
86 86 Tim Galt Surfski Male 02:14:25 Finish
87 87 Peter Austin Surfski Male 02:14:42 Finish
88 88 Duncan Edward Surfski Male 02:14:57 Finish
89 89 Thomas Walsh Surfski Male 02:16:04 Finish
90 90 F Mark Fucci OC1 Male 02:16:48 Finish
91 91 Tina Tinggaard OC1 Female 02:17:34 Finish
92 92 Joelle Foti OC1 Female 02:19:24 Finish
93 93 Paul Collins OC1 Male 02:19:26 Finish
94 94 Kiyomi Makino Surfski Female 02:19:51 Finish
95 95 Tatjana Baehr Surfski Female 02:20:00 Finish
96 96 Asia Eyton OC1 Female 02:21:04 Finish
97 97 Hunter Jamieson Surfski Male 02:21:48 Finish
98 98 Erin Juhl OC1 Female 02:22:21 Finish
99 99 Dan Couvrette OC1 Male 02:22:42 Finish
100 100 Gerry Redmond Surfski Male 02:23:50 Finish
101 101 Katerina Vichou OC1 Female 02:24:36 Finish
102 102 Thomas Armistead OC1 Male 02:24:39 Finish
103 103 Bruno Arboit Surfski Male 02:24:53 Finish
104 104 Jamie Paton Surfski Male 02:25:03 Finish
105 105 Sulynn Chuang Surfski Female 02:25:35 Finish
106 106 Rachel Mosen Mosen OC1 Female 02:27:35 Finish
107 107 Elita Seow OC1 Female 02:29:04 Finish
108 108 Deanne Young OC1 Female 02:39:31 Finish
109 109 Canoe Academy Singapore OC2 Female 02:40:34 Finish
110 110 Fraser Douglas OC1 Male 02:41:42 Finish
111 111 Rebecca Dempster OC1 Female 02:44:24 Finish
112 112 Ross Milne OC1 Male 03:00:25 Finish
113 113 Lindsey Shank Retired 00:32:37 Nine Pins
114 114 Nahokuheleiakeahuolu Keala Retired 00:32:48 Nine Pins